Jouw sleutel tot de Smart Home-wereld
100 % Nuki
Nuki » Blog » Nuki News » 100% Nuki – feiten en cijfers over Nuki

100% Nuki – feiten en cijfers over Nuki

Nuki News 04.02.2020 | Leticia Schmied-Costa

Nuki kan terugkijken op een onvergetelijk jaar 2019. We hebben de Nuki Opener gelanceerd, een slimme retrofit-oplossing voor bestaande intercomsystemen die de gebruiker volledig sleutelloos vanaf de straat toegang geeft tot de woonkamer. Ons gemotiveerde team bleef ook werken aan de verdere verbetering van het Nuki-productportfolio. Altijd toegewijd aan privacy en veiligheid, hebben we onze gebruikers voorzien van regelmatige software-updates en hoge kwaliteit. Om deze redenen konden we genieten van aanhoudend succes en willen we een aantal ongelooflijke cijfers en mijlpalen met je delen.

10 nationaliteiten

Bij Nuki zijn we gedreven door het idee om vooruit te komen en ons te richten op wat er echt toe doet. Wij waarderen diversiteit en zijn trots op ons team, dat op dit moment 65 dynamische en veelzijdige leden telt. Naast Oostenrijk, waar ons bedrijf is gevestigd, telt ons team tien verschillende nationaliteiten. Onze internationale teamgenoten komen uit Brazilië, Kroatië, Frankrijk, Duitsland, Haïti, Hongarije, Kazachstan, Libanon, Nederland en Slovenië.

100 landen

Na amper drie jaar sinds de lancering op de Europese markt hebben we Nuki Smart Locks naar meer dan 100 landen over de hele wereld verstuurd! Mensen uit verschillende steden, culturen en diverse woonsituaties krijgen nu slim en naadloos toegang tot hun huis. We zijn beschikbaar in Australië, Canada, Chili, Marokko, Zuid-Afrika, Thailand, om er maar een aantal te noemen.

100 partners

We kunnen met trots zeggen dat Nuki meer dan 100 betrouwbare partnerschappen is aangegaan. Sommigen zijn wereldleiders in de smart home-industrie, zoals Amazon, Apple en Google. We hebben ook essentiële partners met grote namen in andere industrieën, zoals Airbnb in de hosting-industrie. Als je op deze ondernemingen vertrouwt, weet je dat je op Nuki kunt vertrouwen.

1000 boxen geïnstalleerd

In 2019 werden in heel Oostenrijk en Duitsland liefst 1000 Nuki-boxen geïnstalleerd bij de hoofdingang van appartementsgebouwen. In tegenstelling tot de Nuki Opener is de Nuki Box een retrofit-oplossing voor het hoofdintercompaneel van appartementsgebouwen, die alle bewoners een slimme toegangsoplossing biedt en hun smartphones in een sleutel verandert.

100.000 Smart Locks verkocht

In 2014 is het idee voor onze Nuki Smart Lock geboren. In 2019 bereikten we de uitzonderlijke kaap van 100.000 verkochte Smart Locks. Naast de Nuki Shop zijn de Nuki-producten ook verkrijgbaar op Amazon, op diverse verkooppunten en bij een aantal partners van Nuki Pro. We zijn er trots op dat meer dan 100.000 klanten hun voordeur al van een upgrade hebben voorzien en hun eerste stappen hebben gezet in het smart home-universum.

100.000.000 vergrendelingsacties

De mening van onze klanten is voor ons bijzonder waardevol. Daarom voeren we regelmatig gebruikersenquêtes uit om waardevolle feedback en inzichten te krijgen. Uit deze onderzoeken konden we vaststellen dat er meer dan 100.000.000 vergrendelingsacties werden uitgevoerd. We veranderen de manier waarop mensen toegang krijgen tot hun huizen, één deur per keer.
 

We willen onze partners en jou, als deel van de Nuki-community, bedanken voor de uitstekende ondersteuning in de afgelopen jaren. Zonder jou waren we nooit gekomen waar we nu zijn. Het nieuwe jaar is net begonnen, en we hebben al redenen om te vieren! Nuki is de winnaar van de IoT Breakthrough Award 2020 als de “Emerging Consumer Market Company of the Year”. Blijf op de hoogte: Er staan nog grote dingen te wachten! We hebben nog veel meer gepland. Deel ons enthousiasme en kijk samen met ons uit naar 2020!

Leticia Schmied-Costa
Ik ben van nature nieuwsgierig en creatief en dus geïnteresseerd in alle nieuwe ontwikkelingen – zoals de Smart Home-technologie. Het is fascinerend om te zien hoe Smart Devices alle aspecten van het dagelijks leven makkelijker kunnen maken en mensen zo meer tijd hebben om te doen wat ze echt belangrijk vinden.


Vragen over Nuki?