Jouw sleutel tot de Smart Home-wereld
Happy Birthday Nuki Club - more than 50,000 members after just one year!
Nuki » Blog » Get Inspired » Van harte Nuki Club! Na een jaar al meer dan 50.000 leden

Van harte Nuki Club! Na een jaar al meer dan 50.000 leden

Get Inspired 03.09.2021 | Christine Deniz

Beste lezer(es),

In september 2020 hebben we de Nuki Club in het leven geroepen. Dit initiatief voor alle bestaande en nieuwe Nuki-klanten bleek een groot succes. We vinden het geweldig dat de club uit al uit meer dan 50.000 enthousiaste Nuki-gebruikers bestaat. Het eenjarig jubileum is het perfecte moment voor een korte terugblik en een kijkje in de toekomst.

Terugkijken op een jaar Nuki Club: van deze voordelen hebben onze leden zoal geprofiteerd

Via de Nuki Club Newsletter hadden onze leden bij alle aanbiedingen een belangrijke informatievoorsprong, bijvoorbeeld bij de partneraanbiedingen met ekey en tado°. Sommigen van jullie konden de levering in huis van de Post AG (exclusieve proef met In-Home Delivery) vooraf testen en gebruiken. Tijdens de Community Days profiteren clubleden van aantrekkelijke kortingscodes in de Nuki Online Shop.

Voordeel voor alle Nuki-klanten

Nuki is begonnen met een succesvolle crowdfundingscampagne op Kickstarter. Er waren ongelofelijk veel mensen geïnteresseerd in de nieuwe toegangsoplossing. Sindsdien vormt onze gemeenschap de basis van Nuki. De feedback en de suggesties van onze klanten bepalen voor een groot deel onze richting. Daarom is het basisidee van onze gratis Nuki Club om onze klanten iets terug te geven: alle Nuki-klanten profiteren als clubleden van de volgende voordelen, waar ze hun Nuki-producten ook hebben gekocht:

  • gratis verzending
  • voorrang bij beperkte aantallen
  • langdurige apparaatbescherming
  • welkomstcadeau
  • geselecteerde smarthome-partneraanbiedingen

Van harte Nuki Club! Na een jaar al meer dan 50.000 leden

Na één jaar al meer dan 50.000 leden

We vinden het fantastisch dat onze Nuki Club binnen één jaar al meer dan 50.000 Nuki-gebruikers uit 59 verschillende landen telt. We hebben de club in het leven geroepen om jullie, de Nuki-gemeenschap, nog meer van waarde te zijn. Want uiteindelijk zijn overtuigde klanten de beste reclame! Veel nieuwe klanten hebben voor Nuki gekozen omdat vrienden en bekenden al tevreden Nuki-gebruikers zijn. Daarom heeft Nuki een aantrekkelijk aanbevelingsprogramma. We zijn ervan overtuigd dat het idee van een sterke gemeenschap als basis voor het succes van de onderneming werkt.

We vieren het samen met jou: leuke Nuki-goodies te winnen

Door dit succes laten we ons niet lui maken. Er gaan nog meer exclusieve partneraanbiedingen en kortingscodes volgen. We beginnen regelmatig nieuwe samenwerkingen met belangrijke spelers uit de smarthomebranche, dus jullie kunnen je verheugen op veel meer smarthomedeals, -voordelen en -kortingen.


Hier kun je meer over de Nuki Club te weten komen

Meer informatie

Doe mee aan de quiz en win gave Nuki-goodies

En omdat we dit niet alleen hebben gedaan, maar samen met jullie, hebben we een prijsvraag voorbereid. Naar aanleiding van het eenjarig jubileum verloten we vijf exclusieve Nuki-goodiebags. Dat doen we met een miniquiz met een paar interessante Nuki-weetjes.


 

Christine Deniz
Ik behoor tot de groep mensen die beweren dat ze "niet echt verstand hebben van technologie". Daarom is het voor mij belangrijk dat complexe processen op een begrijpelijke en eenvoudige manier worden uitgelegd. Wat ik zo interessant vind aan de Smart Lock technologie is het feit dat deze niet alleen de sleutel - het centrale element van een huis - vervangt, maar zelfs nog verder uitbreidt. Een innovatie voor iedereen, niet alleen voor techneuten.


Vragen over Nuki?